rss button

Gerb MOПриветствие Блаженнейшего Онуфрия, Митрополита Киевского и всея Украины, митрополиту Луганскому и Алчевскому Митрофану с 20-летием архиерейской хиротонии.

 

 

 

ЙОГО ВИСОКОПРЕОСВЯЩЕНСТВУ,
ВИСОКОПРЕОСВЯЩЕННІШОМУ МИТРОФАНУ,
МИТРОПОЛИТУ ЛУГАНСЬКОМУ І АЛЧЕВСЬКОМУ,
ПОСТІЙНОМУ ЧЛЕНУ СВЯЩЕННОГО СИНОДУ

 

Ваше Високопреосвященство, дорогий Владико!

 

Прийміть сердечні поздоровлення з 20-літтям
Вашої архієрейської хіротонії.

Цього знаменного дня, у Свято-Успенській Києво-Печерській Лаврі Премудрий Господь дією Святого Духа помазав Вас благовістити убогим та послав зціляти розбитих серцем, проповідувати полоненим визволення, сліпим прозріння, відпускати змучених на волю, сповіщати літо Господнє, сприятливе для спасіння (див. Лк. 4:18-19). Ставши відтоді на Апостольське поприще, Ви твердими ногами йдете туди, куди вказує Вам перст Божий, докладаючи усіх зусиль, щоби у ввіреному Вашим турботам церковному уділі гірчичне зерно віри Христової зростало у велике дерево, посаджене при витоках Євангельських вод, що плоди свої дає в час свій і лист його не опадає (див. Пс. 1:3).

Молитовно бажаю Вашому Високопреосвященству невичерпної духовної радості та многих літ святительського служіння у кріпості душевних і тілесних сил. Нехай під покровом Богородиці Всемилостивий Господь утверджує та зміцнює Вашу боголюбиву паству в дотриманні християнських чеснот, обдаровуючи її Своєю небесною благостинею.

З любов’ю у Христі

 

+ОНУФРІЙ, МИТРОПОЛИТ КИЇВСЬКИЙ І ВСІЄЇ УКРАЇНИ,
ПРЕДСТОЯТЕЛЬ УКРАЇНСЬКОЇ ПРАВОСЛАВНОЇ ЦЕРКВИ

27 липня 2020 року

Церковный календарь


obyavlenie-2020-2021

Trust line

ТЕЛЕФОН ДОВЕРИЯ
ЛУГАНСКОЙ ЕПАРХИИ

общие вопросы (095) 408 40 76
личные вопросы (099) 164 45 30

Координационный центр
по противодействию
наркомании и алкоголизму

narkomany

Архив новостей